Osvětlovací služby

Osvětlovací služby pro filmaře a fotografy – pronájem profesionální osvětlovací techniky včetně odborné obsluhy

K dispozici je obsáhlá sestava halogenových, ledkových a výbojkových reflektorů a softlight světel DEDOLIGHT včetně obsáhlého a unikátního příslušenství, LED panely, set LED pásků,set reflect lighting system K-FLECT, bateriové napájení  atd. Jedná se o špičkovou a moderní osvětlovací techniku. Světla a příslušenství DEDOLIGHT od jednoho z nejprestižnějších výrobců Dedo Weigert Film GmbH (držitel několika technických ocenění OSCAR a EMMY), jsou běžně používaná Hollywoodskými filmovými produkcemi, např. filmy Harry Potter, Armageddon, Pán prstenů a mnoho dalších, a samozřejmě také mnoha významnými světovými fotografy.

Sestava Dedolight obsahuje 14 reflektorů a 10 soft light světel různých výkonů a teplot, 6 softboxů a rozsáhlé příslušenství. LED panely a LED reflektory je možné napájet také prostřednictvím baterií pro případ nedostupnosti el. sítě. Přes rozsáhlost se stále jedná o kompaktní mobilní set, který je dobře použitelný v malých i rozsáhlejších prostorách. Všechna světla jsou regulovatelná, je možné svítit 3200K, 5500K nebo kombinovaně, reflektory s unikátní optikou DEDOLIGHT a velkým rozsahem „fokusace“, unikátní konstrukce soft light světel a softboxů, rovnoměrná distribuce světla bez „hot spotů“ a jiných vad, bezkonkurenční systém příslušenství a projekčních objektivů – to vše umožňuje maximální variabilitu a nadstandardní možnosti pro různé druhy nasvícení a efektů dle Vašich požadavků. Nechybí ani vlajkové lodi Dedolight – výbojkový reflektor DLH1200D a DLH400D, výbojková softlight světla DLH400SD a softobox Octodome5 o průměru 150cm atd. Charakter a kvalita nasvícení těmito produkty je těžko dosažitelná jinou osvětlovací nebo zábleskovou technikou.

Sestava Dedolight umožňuje nasvítit bez blikání scény pro vysokorychlostní natáčení – High speed slow motion do ryclosti 2000 f/s. Je k tomu možné použít výbojková světla DLH1200 a DLH400, která používají speciální zdroje 1000Hz a LED světla.

Reflect lighting system K-FLECT je nový trend osvětlení pomocí odrazných panelů různých rozměrů a povrchů. Tyto panely se upeňují pomocí flexibilních ohebných a kloubových magnetických držáků a speciálních rámů, což velmi usnadňuje obsluhu. Jako zdroj jsou použity reflektory DEDOLIGHT se speciálním optickým nástavcem, které zesílí světelný výkon do parallel beam velmi úzkého světelného kuželu. Osvětlení pomocí Reflect lighting system přínáší velmi přirozené výsledky a zcela nové možnosti při designování světla a stínů.

   

S uvedenou sestavou není problém nasvítit vteřinovou ručičku hodinek nebo rozsáhlou a složitou scénu. V maximální míře Vám mohu pomoci realizovat vaše kreativní představy a záměry se špičkovou profesionální osvětlovací technikou a svými nemalými zkušenostmi v oblasti audiovizuální tvorby. Podstatně to zvýší výslednou úroveň Vašich produktů a ušetříte nemalé investiční prostředky a také drahocenný čas při natáčení nebo focení.

Makro Rozsáhlé scény

Ciferník stopek reflektor 5500K, vteřinová ručička reflektor s projekčním objektivem DP2 3200K, číslice 60 reflektor s projekčním objektivem DP1 + kruhová clona + změkčující filtr 3200K.

Kombinace softlight světel, reflektorů a odrazných panelů.

Kvalita osvětlení má na výslednou fotografii nebo film rozhodující vliv a je tedy často důležitější než to, s jakým přístrojem fotíme nebo natáčíme.

Nasvícení obyčejnou lampou Nasvícení sestavou Dedolight
jana (27 of 62) Nasvíceno jednou lampou a stropním osvětlením 3200K, pozadí je bílá zeď. Tvrdé světlo – problematické stíny, hlavní objekt často splývá s pozadím atd. jana (5 of 62) Hlavní a boční světlo softlight 3400K, zadní pravé a horní světlo reflektor 3200K, oči reflektor s projekčním objektivem DP2 a změkčujícím filtrem 3200K, bílé pozadí reflektor + projekční objektiv DP1 + gobo + nachové efektové sklo.
 

Nasvícení sestavou Dedolight

 

Nasvícení sestavou Dedolight


Hlavní světlo octodom, doplňkové softbox. zadní světla a pozadí reflektor.

Hlavní světlo reflektor, doplňkové reflektor přes odraznou desku, zadní světla a pozadí reflektory.

 

V reálném prostředí je často k dispozici pouze fádní nevzhledné pozadí, které se ovšem vhodným nasvícením a projekcí může okamžitě změnit na velmi atraktivní, včetně precizního rozostření promítaných obrazců k navození filmového vzhledu malé hloubky ostrosti a iluze většího prostoru i ve stísněných podmínkách.

V rámci služeb nabízíme i pronájem DSLR, objektivů a filtrů

dodávky nové osvětlovací techniky DEDOLIGHT a K-FLECT

Kam dál?