sale of professional equipment

Prodej nové i použité profesionální video & audio techniky:

  • televizní a filmová technika a příslušenství — Studiová videotechnika, video monitory, kamery- kamkordery a příslušenství, objektivy, videstativy, steadycamy a jeřáby, reportážní a studiová audiotechnika atd.
  • osvětlovací technika — reportážní a studiová osvětlovací technika, světelné zdroje (halogeny, výbojky, zářivky) atd.

    Jsem specialista na prodej a pronájem osvětlovací techniky DEDOLIGHT – možnost předvedení téměř kompletního sortimentu fy DEDOLIGHT. Dále dodávám Cine reflect lighting system K-FLECT, který je novým trendem v osvětlovací technice – možnost předvedení téměř kompletního sortimentu fy KFLECT.

  • studiová audiotechnika — Recording, HW / SW, audiomixy, zvukové procesory, audio-monitory, mikrofony, sluchátka, mikrofonní stativy, kabely a konektory atd.
  • ozvučovací, hudební, osvětlovací, audiovizuální a prezentační technika — PA systémy, reproboxy, zesilovače, audiomixy, zvukové procesory, mikrofony, mikroporty, mikrofonní stativy, hudební aparatury, DJ technika, osvětlovací technika, projekční technika, světelné zdroje (halogeny, výbojky, zářivky) atd.

Prodej použité techniky hlavně z oblasti TV, video a filmové techniky zajišťuji převážně zakázkovým dovozem ze zahraničí ve spolupráci s několika renomovanými firmami, se kterými dlouhodobě spolupracuji. Při prodeji použité techniky spolupracuji s profesionálními servisy a ve většině případů poskytuji záruku 3 měsíce.

Next:

contact for more…