Prodej profesionální techniky

Prodej a dodávky nové i použité profesionální video – audio techniky a příslušenství
Dodávky jednotlivých zařízení nebo kompletních systémů včetně instalace. Prioritou je nabídnout Vám optimální řešení s ohledem na Vaše technické a cenové požadavky, pomoci vám při výběru z co nejširší nabídky produktů od renovovaných výrobců, tak i levnější alternativy od výrobců méně známých, včetně alternativní nabídky použité techniky. To vše samozřejmě za opravdu nízké ceny. Kalkulaci zašlu na podkladě Vaší konkrétní poptávky.

 • televizní a filmová technika a příslušenství — televizní, video, postprodukční a dabingová studia atd.
  Studiová videotechnika, video monitory, kamery- kamkordery a příslušenství, objektivy, videstativy, steadycamy a jeřáby, reportážní a studiová audiotechnika atd.
 • osvětlovací technika — reportážní a studiová osvětlovací technika, světelné zdroje (halogeny, výbojky, zářivky) atd.

  Jsem specialista na prodej a pronájem osvětlovací techniky DEDOLIGHT včetně příslušenství – možnost předvedení téměř kompletního sortimentu fy DEDOLIGHT. Dále dodávám a pronajímám Cine reflect lighting system K-FLECT, který je novým trendem v osvětlovací technice – možnost předvedení téměř kompletního sortimentu fy KFLECT.

 • studiová audiotechnika — nahrávací a masteringová audiostudia atd.
  Recording, HW / SW, audiomixy, zvukové procesory, audio-monitory, mikrofony, sluchátka, mikrofonní stativy, kabely a konektory atd.
 • ozvučovací, hudební, osvětlovací, audiovizuální a prezentační technika — divadla, koncertní sály, diskotéky, hudební kluby a skupiny, restaurace, instituce atd.
  PA systémy, reproboxy, zesilovače, audiomixy, zvukové procesory, mikrofony, mikroporty, mikrofonní stativy, hudební aparatury, DJ technika, osvětlovací technika, projekční technika, světelné zdroje (halogeny, výbojky, zářivky) atd.

Prodej použité techniky hlavně z oblasti TV, video a filmové techniky zajišťuji kromě nabídky od tuzemských zákazníků převážně zakázkovým dovozem ze zahraničí ve spolupráci s několika renomovanými firmami, se kterými dlouhodobě spolupracuji. Řeším i zprostředkování prodeje popřípadě odkup použité techniky. Při prodeji použité techniky spolupracuji s profesionálními servisy a ve většině případů poskytuji záruku 3 měsíce.

Kam dál?